205/55R16 91V MICHELIN ENERGY SAVER+

Grižti į sąrašą

"Michelin" koncerno įkūrimo pėdsakai siekia 1889 metus, o šiandien šis gamintojas veikia šešiuose iš septynių kontinentų ir daugiau nei 170 šalių – tai pasaulinio masto pripažinta ir puikia gaminamų padangų kokybe pasižyminti kompanija. "Michelin" savo vizija ir siekiu laiko nuolatinį tobulėjimą ir naujovių taikymą mobilumo srityje – siekiant palengvinti žmonijos mobilumą. Didelį dėmesį šis gamintojas skiria ir aplinkos apsaugai, siekiama kurti gaminius, kurie ne tik taupytų energiją, bet ir kuo mažiau terštų aplinką.

"Michelin" - kokybė nuo pirmo iki paskutinio kilometro!

Privalumai:

  • Aukšta kokybė;
  • Puikūs atsiliepimai;
  • Modernios technologijos;
  • Ilgametė patirtis.
Gamintojas: Michelin
Modelis: ENERGY SAVER+
Tipas: Lengvasis automobilis
Plotis: 205
Aukštis: 55
Skersmuo: R16
Greičio indeksas: V
Apkrova: 91
Sezoniškumas: Vasarinės
Pagaminta: Prancūzija
Būklė: Nauja

Michelin Energy Saver+ padangos išsiskiria pažangiu gumos mišiniu, kuriame visas juodosios anglies kiekis pakeistas siliciu – tausoja aplinką, užtikrina saugumą važiuojant šlapia kelio danga ir padeda sumažinti degalų sąnaudas bei sutaupyti.

 • Padangų stabdymo kelias ant šlapios kelio dangos iki 3 metrų trumpesnis (palyginus su ankstesniu modeliu);
 • Padangų ilgaamžiškumas užtikrintas įdiegus naują gumos ir jos priedų maišymo technologiją naudojamą tik Michelin padangų gamybos procese, kurios metu kontroliuojamas mišinio vientisumas ir molekulinė sąveika. Tai padidina padangos ridą ir saugumą kelyje;
 • Naujas padangų gumos mišinio komponentas be lakiųjų alyvų – DSC (durable security compound) – išlaiko padangos gumos šiurkštumą visą padangos eksploatacijos laiką, užtikrina geresnį stabdymą ant šlapios kelio dangos net ir padangoms dėvintis.

Susijusios prekės